Святковий концерт до Дня працівників лісу

Напередодні професійного свята здобувачі освіти привітали працівників лісового господарства та подарували їм уміння та таланти.

До присутніх із вітальним словом і словами подяки  звернулися директор школи Григорій Іванович Боровий, та координатор учнівського лісництва « Паросток» Галина Юріївна Мигидюк.

Концертну програму (ведуча  – дев’ятикласниця Марія Мельничук) прикрасили виступи  танцювального колективу « Калина» ( керівник Марина Сергіївна Стус), вокального ансамблю « Кіндер – сюрприз» ( керівник Лазаренко Дмитро Іванович), сольна композиція дев’ятикласниці Дар’ї Колосовської.

У цей чудовий осінній день, хочемо щиро від імені усього колективу закладу освіти побажати, щоб це свято принесло у ваш дім щастя, добро і надію . Зичимо, благополуччя, реалізації ваших кращих задумів та планів.