Святкове нагородження гуртківців

23 грудня напередодні канікул  на базі Закладу позашкільної освіти «Гайсинський міський Будинок школярів та молоді»  Гайсинської міської ради та  СЮТ відбулося нагородження переможців різноманітних конкурсів і змагань позашкілля, гуртківців Будинку школярів і молоді, вихованців  туристичного орієнтування  ГРоТ,  учасників  учнівського лісництва « Паросток».

Нагороди отримали здобувачі освіти :

Гулій Єлизавета ( 4-А клас),  Кухмай Максим  ( 4-А клас), Нечипорук Марія ( 4-А клас), Люта Софія ( 4-В клас), Мельничук Оксана ( 6-А клас), Підкова Ярослав ( 7-Б клас), Каретіна Марія ( 5-Б клас), Перкун Юлія ( 10-Б клас), Козаченко Ольга ( 9-Б клас), Колосовська Дар’я ( 9-Б клас),  Замкова Марія ( 5-В клас) і Ткачук Марія ( 5-В клас).

Вітаємо переможців! Щиро бажаємо подальших успіхів!

Свято було наповнене дитячими посмішками,  яскравими емоціями, іграми та смачними подарунками.

Щиро дякуємо за солодкі подарунки та підтримку юних талантів.