Святкова зустріч « Парад зірок»

07 червня у закладі освіти відбулося святкова зустріч із нагоди   нагородження   учнів за високі досягнення у навчанні, творчої та обдарованої учнівської молоді закладу освіти.

Позаду залишився ще один навчальний рік, який є особливим для кожного.

О 900 учасники  зібрання приєдналися до Національної хвилини мовчання і вшанували пам’ять усіх полеглих синів і доньок України ,серед яких випускники школи: Олександр Чумак, Максим Нижник, Олександр Домбровський, Олександр Дідиченко.

Щиро дякуємо Збройним Силам України за можливість проведення зустрічі  без повітряних тривог.

До присутніх звернувся із вітальним словом директор закладу освіти Григорій Боровий  і щиро привітав усіх із завершенням продуктивного , але тривожного року, подякував школярам, батькам, педагогам за активну участь у житті закладу .

Програму зустрічі підготувала педагог – організатор   Наталія Данчук.

Творчі номери присутнім подарували вихованці вокального ансамблю « Сюрприз» Дар’я Колосовська ( 10 клас),  Анастасія Тульчій ( 11 – Б клас), Вероніка Проскуріна ( 8-А клас) ( керівник Дмитро Лазаренко).

Щасливих і спокійних канікул, шкільна родино, і до зустрічі з новими креативними ідеями!