Стартував цикл уроків «Міста Героїв. Перемоги України у війні»

Із метою виховання у молоді патріотизму , почуття гордості й приналежності до незламного українського народу, який героїчно боронить власну державу,  готовності до посильної участі  у справі захисту суверенітету України та відновлення її територіальної цілісності, у закладі освіти стартував цикл уроків

« Міста Героїв. Перемоги України у війні». Заходи були присвячені  звільненню населених пунктів  різних регіонів нашої держави від російської окупації.

Міста Героїв : Волноваха, Гостомель, Маріуполь, Харків, Херсон, Чернігів, Буча, Ірпінь, Миколаїв, Охтирка  згадали під час тематичних уроків класні колективи 6-А ( класний керівник  Лілія Середюк),  6-В ( класний керівник Ірина Тарасюк), 8-А ( класний керівник Інна Каляфіцька), 9-А ( класний керівник Ганна Грабова).

Школярі  переглядали презентації, готували повідомлення  «Нові міста – Герої України».

Відбувся  також бібліотечний  урок  « Слава, якої не хотіли»

( бібліотекар Ліриса Піх)  для учнів 7-Б класу.

Кожне із міст має свою легенду, свій біль і втрати…

Але усі вони – приклад незламного духу України.

Пам’ятаймо завжди – ми Українці! Честь і слава незламним!