Старт акції « 16 днів проти насильства»

Із 25 листопада по 10 грудня в Україні проходить акція «16 днів проти насильства». Початок акції – 25 листопада – Міжнародний день ООН проти насилля до жінок, кінець акції 10 грудня– Міжнародний день Прав людини.

Із метою ознайомлення учнів із поняттям « насилля», формування уміння розпізнавати види насильства, у закладі освіти стартувала акція « 16 днів проти насильства».

Здобувачі освіти 8-А класу ( класний керівник Грабова Ганна Сергіївна)  відвідали читальний зал центральної бібліотеки , де відбувся тренінг  «Конфлікти і шляхи їх вирішення».

Ведуча заходу , Тетяна Шейновська ,  цікаво та доступно провела зустріч зі школярами.

Усі учасники тренінгу були активними, висловлювали свої  думки, емоційно обговорювали життєві ситуації. Зустріч закінчилась   вправою « Дружнє коло».

Пам’ятаймо! Ніхто не має права ображати і принижувати гідність інших!