Шлемо вітання із Міжнародним Днем Миру!

Із метою пропаганди миру і толерантності, дотримання принципів гуманності, свободи, добра і поваги 20 вересня учні нашої школи приєднались до заходів, приурочених  Міжнародному  Дню Миру.

У навчальному закладі проведено ряд заходів:

• Акція «Здійсни, голубко, дитячі бажання!» у класному колективі 1-Б ( класний керівник Прикмета Ольга Сергіївна);
  •  Художній марафон « Мир Україні-щастя- дітям!»

( класний керівник 2-А класу Романь Наталія Анатоліївна);

•  Створення міні-проєкту  « Ми за Мир у всьому світі!»

( класний керівник 2-Б класу Бондарєва Олеся Василівна);

•  Інформаційні хвилини « Міжнародний День Миру»

( вчитель 5-А класу Сташко Інна Василівна та 5-В класу Загурська Світлана Василівна);

•  Тренінг  « Пошир вірус доброти» ( класний керівник 5-Б класу Немировська Наталія Вікторівна).

У Міжнародний день миру колектив закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ст.№4 м. Гайсин Гайсинської міської ради,  вітає усіх зі святом єдності, добра , взаєморозуміння та бажає , щоб навіть тінь зла не торкнулася ваших домівок, а над головою синіло мирне небо.

Нехай вересневий день  принесе у домівки тепло і сонячну погоду, Мир на всій Землі !

Україна бажає миру!