Шлемо вітання із Міжнародним Днем Миру!

Із метою пропаганди миру і толерантності, дотримання принципів гуманності, свободи, добра і поваги 20 вересня учні нашої школи приєднались до заходів, приурочених Міжнародному Дню Миру.

У закладі освіти відбувся танцювальний флешмоб « Діти України за Мир!», який підготували президент учнівського парламенту Дар’я Колосовська і лідери учнівського самоврядування Шевчик Ангеліна ( 11 клас), Городиська Анна ( 11 клас), Вітинська Владислава ( 10 клас), Проскуріна Вероніка ( 9-А клас).

Четвертокласники продемонстрували свої уміння і подарували присутнім композицію «Музика рідного дому» ( вчитель мистецтва Дмитро Лазаренко).

До акції «Здійсни, голубко, дитячі бажання!» долучилися учні 4-Б класу ( класний керівник Олеся Бондарєва), а ще четвертокласники створили малюнки на асфальті.

Художня арт – терапія пройшла у колективах 2-А класу ( класний керівник Людмила Зябкіна) і 3-Б класу ( класний керівник Ольга Прикмета).

Здобувачі освіти 1-А класу ( класний керівник Тетяна Шевчук), 1-Б класу ( класний керівник Наталія Костина) і 2-Б класу ( класний керівник Юлія Лічманюк) стали активними у обговоренні теми :

« Що для мене Мир?».

У Міжнародний день миру колектив закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ст.№4 м. Гайсин Гайсинської міської ради, вітає усіх зі святом єдності, добра , взаєморозуміння та бажає , щоб навіть тінь зла не торкнулася ваших домівок, а над головою синіло мирне небо.

Україна бажає миру!