Щорічний Всеукраїнський проєкт « Мішечок»

Із метою формування національної культури чистоти,  правильного поводження з відходами , дбайливого ставлення до довкілля, відповідального споживання, створення сприятливих умов для розвитку волонтерства і самореалізації  української молоді та школярів, розвитку місцевих громад Міжнародний молодіжний  рух « School Recycling World»  організовує щорічний всеукраїнський проєкт « Мішечок».

Головним завданням проєкту є заохочення школярів та молоді виготовляти мішечки ( торбинки), що будуть екологічною альтернативою  пластиковому пакуванню і сприятимуть поширенню екологічного мислення та звичок.

Здобувачі освіти  Оксана Мельничук ( 7-А клас) і Анна Наляжна ( 11-А клас) стали активними учасниками проєкту, виготовили еко – мішечки за власним дизайном ( вчитель технологій Катерина Суржок).

Кожен український школяр та його родина вже сьогодні можуть стати  на шлях  екосвідомості, врятувати  свою країну та цілу планету від глобальної  катастрофи – тотального забруднення пластиком.