Рушаємо у цікавий світ знань!

Промайнуло літо непомітно,
В спогадах лишився теплий слід,
Наш Заклад освіти всміхається привітно,
Обіцяючи відкрити новий світ!

1 вересня на шкільному подвір’ї відбулося традиційне, але у зв’язку  із карантинними обмеженнями, трішешки незвичне свято, День знань.

На останній етап дороги знань ступили 22  випускники, для яких Перший дзвінок продзвенів востаннє ( класний керівник Михайлюк Анна Володимирівна).

А  маленькі першокласники стають на цю дорогу вперше. Заклад освіти поповнився на 54 школярики, яких у Країну Знань поведуть  перші вчителі Лазаренко Оксана Євгеніївна та Прикмета Ольга Сергіївна.

Із вітальним словом до шкільної родини звернувся директор закладу освіти Боровий Григорій Іванович.

Мрійливі першокласники та відповідальні випускники   у виступи вклали різноманітні емоції : радість, хвилювання і гордість.

Свято прикрасили виступи  танцювального  колективу

« Калина» ( керівник Стус Марина Сергіївна) та вокального ансамблю « Кіндер Сюрприз» ( керівник Лазаренко Дмитро Іванович).

Першокласників підтримали батьки і благословили короваєм на успішну подорож до Країни Знань.

Енциклопедії  « Чомучкам про все на світі»  та вітальні листівки із найкращими побажанннями наймолодші школярі отримали від міського голови Гука Анатолія Ілліча.

Перший дзвінок надали випускники 11 -го класу Каляфіцький Олександр і Миколаєнко Віталія.

Ведучі заходу Дворська Марина ( 8-А клас) та   Мельничук Марія ( 9-А клас) побажали усім вдалого навчального року, успіхів у всіх починаннях.