Рух – це здорово!

Із метою формування здорового способу життя та залучення учнівської молоді до регулярних занять  фізичною культурою та спортом, популяризації та подальшого розвитку фізичного виховання  серед школярів України, як важливого чинника захисту власного здоров’я, залучення учнів до рухової активності  08 червня здобувачі освіти взяли участь у проведенні Всеукраїнского фізкультурно – спортивного заходу « Рух – це здорово».

Вчителі фізичної культури організували різноманітні заходи та рухові активності:

• Десятикласники взяли участь у легкоатлетичному забігу на 1000 метрів, який провів Подчос Вадим Олександрович.
  • Загальна рухова активність на шкільному подвір’ї    для школярів організована  Мазур Оксаною Сергіївною;
  •  Спортивний квест  для учнів 4-А та 4-Б класу підготувала Каретіна Ганна Олександрівна;
  •  Лекгоатлетичні змагання  у класних колективах 7-Б та 9-Б провів Підгурський Олег Федорович;
  •    Руханку « Живемо спортивно і креативно ! » продемонстрували учениці 8-А класу ( класний керівник Шмига Олена Андріївна);

Переможці вищезазначених змагань були нагороджені грамотами та дипломами.

Бажаємо усім міцного здоров’я,  витривалості, сили духу і натхнення!

Адже, «Рух – це здорово!»