Розпочала роботу Фабрика Діда Мороза

Новий рік незабаром  постукає у двері, у сторіночки соціальних мереж; виблискує на білбордах і вітринах вулиць. Дійсно, це свято з давніх часів вважається найдовгоочікуванішим, найулюбленішим. Його з нетерпінням і надією на чудо чекають усі – наївні і завжди юні дорослі, не по-дитячому серйозні малюки.

А щоб створити  Новорічну атмосферу  у закладі освіти  організували колективну творчу справу  «Фабрика Діда Мороза».

Учні  4-Б класу  ( класний керівник Прикмета Ольга Сергіївна ) та

4-А  класу ( класний керівник Юрченко Наталія Володимирівна) долучилися до виготовлення ялинкових прикрас, які передали чудовий передсвятковий настрій юних умільців.

Одинадцятикласники ( класний керівник Загурська Світлана Василівна) дружньо прикрасили новорічними іграшками шкільну ялинку.

Напередодні Нового року колектив школи долучився до міської акції

« Новорічний подарунок воїну», та передали у зону ООС ( АТО) гостинці і засоби особистої гігієни. Звичайно ж, це ті подарунки, які несуть тепло дитячих сердець, добро, радість, щирість і найкращі побажання миру, нових перемог у 2021 році.

В очікуванні свят бажаємо усім щастя, здоров’я, наснаги, тепла та надії і казки.