Привіт, канікули!

07 червня  по завершенню 2022-2023 навчального року у класних колективах відбулися цікаві і різноманітні заходи.

Здобувачі освіти 1-А класу  ( класний керівник  Людмила Зябкіна) долучилися до флешмобу «  Ми йдемо у другий клас».

Учні 1-Б класу ( класний керівник Юлія Лічманюк) і 2-А класу

( класний керівник   Оксана Лазаренко ) стали активними учасниками наукового квесту «».

У колективі 2-Б класу ( класний керівник  Ольга Прикмета) відбулася святкова зустріч « Привіт, канікули!».

У 3-А класі  ( класний керівник  Наталія Романь) пройшов вернісаж нагородження « Ми діти твої, Україно!».

Класний колектив 3-Б ( класний керівник Олеся Бондарєва)  взяв участь у літній забаві « Ура! Канікули!».  Після сигналу повітряної тривоги, зустріч  продовжилася в укритті, де діти ділилися враженнями і смакували піцу.

Четвертокласники ( класний керівник Наталія Костина)    відвідали парк культури і відпочинку, де підсумували завершення навчального року.

Учні 6-А класу ( класний керівник Інна Сташко)  побували на літньому пікніку і пограли у рухливі ігри на свіжому повітрі.

Здобувачі освіти 7-Б класу ( класний керівник Галина Мигидюк) і 10 класу ( класний керівник Олена Шмига) долучилися до благодійної справи  по плетінню маскувальної сітки для воїнів – захисників.