Примножуємо здобутки у лісовій справі

Із метою активізації  роботи учнівських лісництв  закладів загальної середньої освіти щодо формування екологічної культури учнівської молоді, залучення вихованців до відтворення та, посилення природоохоронного потенціалу лісів на базі Вінницької обласної станції юних натуралістів 28 травня 2021 року  проведено обласний етап Всеукраїнського зльоту учнівських лісництв у заочному форматі.

У зльоті взяли участь 20 команд ( 60 учнів) із 20 закладів загальної середньої освіти з 15 територіальних громад області.

Команда закладу у складі Колосовської Дар’ї ( 8-Б клас), Козаченко Ольги ( 8-Б клас), Білик Тетяни ( 9-Б клас)  презентувала роботу учнівського  лісництва « Паросток» і захистила  науково – дослідницькі роботи із лісової справи.

Відповідно до наказу « Про підсумки проведення обласного етапу Всеукраїнського зльоту учнівських лісництв» №387 від 14 червня 2021 року  учнівське лісництво « Паросток» ( керівник – Мигидюк Галина Юріївна, вчитель біології)  отримало гран – прі обласного етапу Всеукраїнського зльоту учнівських лісництв.

Щиро вітаємо переможців, бажаємо творчих ідей, креативних думок та нових перемог!