Прощавай, дитинство, золота країно!

05 червня  у закладі освіти продзвенів останній дзвінок, який символізує завершення ще одного навчального року.

Позаду залишився   навчальний рік, він є особливим для кожного із нас, адже скроплений слізьми вільного та незалежного народу.

Але, не дивлячись  на усі ці буремні події, дякуючи захисникам України,  здобувачі освіти перших, четвертих, дев’ятих і одинадцятих класів зібралися на шкільному подвір’ї.

А 38 випускників закладу ( класні керівники Валентина Тихонюк та Наталія Шуригіна) завершили курс шкільних наук.

Директор школи Григорій Боровий щиро побажав здобувачам освіти гарного відпочинку,  випускникам – щасливого життєвого шляху.

Від імені одинадцятикласників до усієї шкільної родини звернулися випускники Софія Карпенко, Вікторія Іващук , Олександр Шевчук, Ярослав Беденко, Івацко Глєб.

Першокласники Аделіна  Камінська,  Сергій Кудрицький,  Тарас Багрій, Іван Москалюк   нагадали старшим друзям, що двері рідної альма- матері завжди будуть відчинені для них ( класні керівники 1-х класів Людмила Зябкіна  та  Юлія Лічманюк ).

Свято останнього дзвоника супроводжувалося виступом вокального ансамблю «Сюрприз»  ( керівник Дмитро Лазаренко) у складі :  Вероніки Проскуріної  ( 8-А клас), Дар’ї Колосовської ( 10 клас), Анастасії Тульчій

( 11-Б клас).

Школярів очікує літо. І ми зичимо, щоб це воно було мирним, цікавим і  змістовним.

А випускникам щиро бажаємо:
Нехай Вас Бог благословить,
Дарує Божа матір сили.
Трудіться, радуйтесь, живіть.
Нехай міцніють ваші крила.