«Проліски надії-2024»

Із метою виховання  підростаючого покоління засобами мистецтва, духовності, високих патріотичних і морально-етичних якостей, національної свідомості, формування почуття гідності громадянина європейської держави, зміцнення існуючих і створення нових колективів учительської та учнівської творчості, сприяння підвищенню рівня виконавської майстерності упродовж лютого – березня   було проведено шкільний етап районного фестивалю вчительської та учнівської творчості «Проліски надії-2024».

У жанрі «Вокальне мистецтво» вокалісти гуртка «Сюрприз»  у складі : керівника Дмитра Лазаренка, вчителів початкових класів  Оксани Лазаренко, Юлії Лічманюк,  педагога – організатора Наталії Данчук, Юлії Гарматюк ( 1-А клас),  Марії Бурлачук  ( 2-Б клас), Кіри Кириченко ( 2-Б клас), Матвія Хохлова ( 3-А клас), Богдани Матвієнко (5-Б клас),  Дар’ї Колосовської ( 11 клас), Вероніки Проскуріної ( 9-А клас), Єлизавети Хмарук ( 9-А клас) піснями

« Люди», « Ніколи » і « Бо щастя – це… »  додали багато позитивних емоцій і почуттів.

У жанрі « Інструментальне мистецтво» найкращими виконавцями стали : Єгор Калита ( 7-В клас), Іван Поляцько

( учень 8-Б класу), Ілля Попенко ( 8-Б клас), Сенчурова Єлизавета ( 8-Б клас), Крістіна  Дармограй  ( 8-Б клас).

Танцювальні номери « Ой там на горі», «Одна калина»  продемонстрували  творчі колективи 6-В класу ( Зоряна Бондар, Дар’я Романь, Дар’я Тітіренко) і 7-А класу ( Анна Гулько, Анастасія Кутузова, Вероніка Дембіцька, Валерія Дмитренко, Валерія Польшина).

Кожний  музичний номер був цікавим, змістовним, неперевершеним, насиченим і емоційним.

Учасники показали високий рівень виконавської майстерності, самобутність, сценічну культуру.

Щиро дякуємо усім, хто доклав максимум зусиль до підготовки чудової концертної програми.