«Проліски надії-2023»

Із метою виховання у підростаючого покоління засобами мистецтва, духовності, високих патріотичних і морально-етичних якостей, національної свідомості, формування почуття гідності громадянина європейської держави, зміцнення існуючих і створення нових колективів учительської та учнівської творчості, сприяння підвищенню рівня виконавської майстерності упродовж лютого – березня   було проведено шкільний етап районного фестивалю вчительської та учнівської творчості «Проліски надії-2023».

У жанрі «Вокальне мистецтво»  вокалісти гуртка «Сюрприз» (керівник Дмитро Лазаренко, Оксана Лазаренко)  у складі : педагога – організатора Наталії Данчук, вчителя початкових класів  Юлії Лічманюк Дар’ї Колосовської  ( 10 клас), Анастасії  Тульчій ( 11-Б клас), Вероніки Проскуріної ( 8-А клас), Єлизавети Хмарук ( 8-А клас) піснями « Ой там на горі» і « Києве мій»  додали багато позитивних емоцій і почуттів.

Дмитро Іванович (  вчитель музичного мистецтва) виконав  сольну патріотичну композицію « Браття українці».

У жанрі « Інструментальне мистецтво» найкращими виконавцями стали : Іван Поляцько ( учень 7-Б класу), Костянтин Семенюк ( 2-Б клас), Марія Михайлик ( 3-А клас).

Кожний  музичний номер був цікавим, змістовним, неперевершеним, насиченим і емоційним.

Учасники продемонстрували високий рівень виконавської майстерності, самобутність, сценічну культуру.

Щиро дякуємо усім, хто доклав максимум зусиль до підготовки чудової концертної програми.

.