«Проліски надії-2021»

Із метою виховання у підростаючого покоління засобами мистецтва, духовності, високих патріотичних і морально-етичних якостей, національної свідомості, формування почуття гідності громадянина європейської держави, зміцнення існуючих та створення нових колективів учительської та учнівської творчості, сприяння підвищенню рівня виконавської майстерності 26  лютого було проведено шкільний етап районного фестивалю вчительської та учнівської творчості «Проліски надії-2021».

У жанрі «Хореографія» учасники танцювального гуртка «Калина» (керівник Стус Марина Сергіївна) продемонстрували сучасний  танець

« Модерн».

У жанрі «Вокал» вокалісти  гуртка « Кіндер-сюрприз » (керівник Лазаренко Дмитро Іванович, Лазаренко Оксана Євгеніївна) піснею

« Сонце за нас »  додали багато позитивних емоцій та почуттів.

Дует у складі Лазаренка Дмитра Івановича (  вчителя музичного мистецтва) та Данчук Наталії Михайлівни ( педагога – організатора) виконав патріотичну композицію « Повертайся живим» ( жанр « Вокал»).

Поляцько Іван ( учень 5-Б класу)  майстерно презентував віртуозну гру  на саксофоні, а саме твір   « Мексиканський танець» ( жанр

« Інструментальне мистецтво»).

Відеомонтаж творчих номерів виконав учитель інформатики Каляфіцький Сергій Михайлович.

Кожний  музичний номер був цікавим, змістовним, неперевершеним, насиченим та емоційним.

Учасники продемонстрували високий рівень виконавської майстерності, самобутність, сценічну культуру.

Щиро дякуємо усім, хто доклав максимум зусиль до підготовки чудової концертної програми.