Профорієнтаційні мандрівки продовжуються

Здобувачі освіти продовжують активно знайомитись із різними професіями і сферами  їх діяльності.

06 червня маршрути  мандрівників були різні.

Класні колективи 2-А  ( класний керівник Оксана Лазаренко) і 3-А  ( класний керівник  Наталія Романь) вирушили до с. Легедзине, Звенигородського району, Черкаської області, де відвідали музей

« Трипільської культури» , та познайомились зі знахідками археології , побачили предмети побуту трипільської культури. Завітали до майстерні «Діда Панаса» на цікаві майстер – класи.

Першокласники ( класний керівник Людмила Зябкіна) занурилися у казкову атмосферу під час перегляду мультфільмів у міському кінотеатрі.

Учні 4-Б класу ознайомились із життєвим і творчим шляхом видатного фольклориста, педагога Гната Танцюри,  побувавши у музеї поряд із навчальним закладом, та щиро подякували Валентині Голомовзій.

Гайсинський музей ветеранів війни в Афганістані відвідали здобувачі освіти  5-А класу ( класний керівник Лілія Середюк). П’ятикласники із хвилюванням  слухали розповіді екскурсовода про ті лихі події афганської війни, які їм розповіла Ірина Щербіна.

Школярі 5-В класу ( класний керівник Ірина Тарасюк) упродож зустрічі   із начальником відділення №260/01 АБ УКРГАЗБАНК» – Маєю Кушнірук  дізналися про правила платіжної безпеки , як уберегти себе від шахрайських схем,  поліпшили  знання про кібергігієну у віртуальному просторі.

Колективи 5-Б класу ( класний керівник  Людмила Зелінська) і

6-В класу ( класний керівник  Світлана Загурська) відвідали  Гайсинське районне управління поліції, де школярів  зустріла начальник СЮП Гайсинського РУП Наталія Гудима і познайомила із головними моментами своєї професії.

До Філії «Гайсинське лісове господарство»  вирушили учні 6-Б класу ( класний керівник Наталія Немировська) і 7-А класу

( класний керівник  Інна Каляфіцька),  де  оглянули навчальний клас учнівського лісництва. Оксана Юрченко познайомила школярів із роботою філії.

Гайсинська  філія Вінницького обласного центру зайнятості гостинно відчинила двері семикласникам ( класний керівник Галина Мигидюк). Ольга Підвашецька і Вікторія Мазуркевич познайомили із калейдоскопом професій.

Восьмикласники закладу освіти  прослухали лекцію акушера  – гінеколога Наталії Кохан на тему : «  Статеве виховання підлітків», задавали питання і отримали на них змістовні відповіді,  переглянули тематичні відеоролики.

Класний колектив  10 класу ( класний керівник Олена Шмига і педагог – наставник Інна Сташко)  детально ознайомились із структурою роботи ТОВ « Гайсинський молокозавод» і  щиро подякували   за екскурсію директору Тарасу Осадчому.