Презентація п’ятої книги Володимира Дверницького

12 травня відбулася презентація  книги « Я вам завдячую за все»  , це п’ята збірка Володимира Васильовича Дверницького  – митця, поета, самодіяльного композитора.

У новій збірці  « Я вам завдячую за все»  є гордість за славне минуле нашого краю і біль за трагічні сторінки історії сьогодення , і неоднозначна оцінка складних соціальних процесів, і звичайно  ж вічні теми – любов до рідного краю, його людей, дружба, щире тепло людських відносин.

На презентації книги Володимира Васильовича привітали солістки вокального ансамблю « Сюрприз» ( керівник Дмитро Лазаренко) Дар’я Колосовська (10 клас), Анастасія Тульчій

( 11-Б клас), Вероніка Проскуріна ( 8-А клас),  Єлизавета Хмарук ( 8-А клас) , які виконали композицію «Рідна школа четверта». Щирі слова подяки і захоплення висловила учениця  7-А класу Ірина Манченко.