Подбаємо про безпеку разом

Сьогодні життєво  необхідно озброїти дітей знаннями, уміннями і розумінням важливості збереження власного життя і здоров’я.

У  закладі освіти з 26  по 30 квітня   був  проведений тиждень знань з безпеки життєдіяльності.

У рамках тижня пройшли заходи, основною метою яких було формування в учнів свідомого ставлення до свого життя та здоров’я; популяризація  основних правил безпечної поведінки серед молоді;  розвиток  в учнів життєвих навичок, що мають ключове значення для безпеки повсякденного життя; виховування  гуманного ставлення до людини, що потрапила в біду, вироблення у школярів співчуття, бажання допомогти.

Класні керівники 1-11 класів провели дистанційні та очні інструктажі з техніки безпеки, висвітливши основні правила поведінки  у побуті, у транспорті, на автошляхах, при зустрічі із тваринами, під час подорожі до лісу, при виникненні пожежі, під час грози та сильного вітру, при користуванні предметами побутової хімії, при виявленні маловідомих та вибухонебезпечних предметів, на Великодні свята.

З першокласниками була проведена  Онлайн  – зустріч « Залишайся у безпеці» ( класні керівники Романь Наталія Анатоліїва та Бондарєва Олеся Василівна).

Вчитель основ здоров’я  Мигидюк Галина Юріївна та медична сестра школи  Семенова Ольга Григорівна провели профілактичні заходи на теми : «  Про шкідливі звички  і здорови й спосіб життя»,  « Профілактика короновірусу».

Здобувачі освіти поновили та допрацювали ряд проєктів:

«Іпотерапія і її вплив на здоров’я» ( Комар Михайло , Дармограй Крістіна, 5-Б клас); « Лікування деревами»

( Перкун Юлія, 9-Б клас); « Туризм –  щлях до здоров`я»

( Люлька Аліна, 11-А клас).

Отже, виховання здорового покоління, зі сформованою культурою безпечної поведінки – одне з пріоритетних завдань, яке  актуальне сьогодні
Сподіваємося, що здоровий спосіб життя стане для всіх нормою. Будьте всі здорові!