Початкова школо, прощавай!

Четвертокласники  пройшли початковий етап шкільного життя і успішно подолали перші перешкоди, зробили перші відкриття, домоглися перших перемог.

Класні керівники Зябкіна Людмила Олексіївна, Корнійчук Олена Андріївна, Суржок Катерина Петрівна  організували  зустрічі зі своїми класними колективами,  привітали школярів.

Директор закладу Григорій Боровий  вручив випускникам школи І ступеня свідоцтва  досягнень і  побажав подальших успіхів на благо мирної  Європейської України.

Дорогі школярі, ось  ви і  закінчили четвертий клас, тепер починається більш доросле життя і перед вами стоять серйозніші цілі. Бажаємо вам міцних  знань, щирої дружби, різнобічних інтересів і успішного навчання.

Ваш  корабель під назвою – початкова школа – підійшов до берега. Але ви ніколи не забудете ці роки, що провели разом. Адже все, чого  навчилися в початковій школі, неодмінно знадобиться у житті.