Підсумки місячника «Увага! Діти на дорозі!»

Упродовж  вересня у закладі освіти   тривав місячник із профілактики дитячого дорожньо-транспортного травматизму «Увага! Діти на дорозі!». Адже сучасний світ, із його насиченістю автошляхів та вулиць, таїть чимало небезпек для пішоходів.

Із метою активізації роботи з попередження дитячого  дорожньо – транспортного травматизму  у  межах  місячника «Увага ! Діти на дорозі!»    у  закладі освіти   відбулись ряд заходів:

• Інформаційні хвилини, інструктажі  « Ми  – учасники дорожнього руху» ( класні керівники 1-11 класів);
  • Турнір « Знавці правил дорожнього руху» у 3-А класі  ( класний керівник ( Романь Наталія Анатоліївна) та у 3-Б класі

( класний керівник Бондарєва Олеся Василівна) ;

• Інтерактивні ігри « Транспорт і пішохід » та « Рух без ДТП» у 4-Б класі ( класний керівник Костина Наталія Григорівна);
  • Квест  – мандрівка «  Подорож вулицями рідного міста»

( класний керівник 6-А класу, Сташко Інна Василівна);

• Онлайн – вікторина «Подорож у країну дорожніх знаків»,

« Азбука доріг» ( класний керівник 7-А класу, Каляфіцька Інна Миколаївна);

• Година спілкування « Страшна дорожня статистика» та перегляд відео « Ціна неуваги» у  колективі 10 класу ( класний керівник Шмига Олена Андріївна);

Упродовж  місячника « Увага! Діти на дорозі!» здобувачі освіти      отримали важливу інформацію,яка допоможе їм зберегти своє життя та не потрапити в біду.

Щасливої вам дороги , пішоходи!