Підсумки конкурсів на тему : «Людина і ліс»

Відповідно до Положення «Про проведення щорічної Акції Державного агентства лісових ресурсів України «Майбутнє лісу у твоїх руках»» у закладі освіти пройшов  дистанційний конкурс на кращий малюнок і твір за темою «Людина та ліс».

Із 05 по 09 квітня здобувачі освіти  активно долучилися до  конкурсу  малюнків із даної теми.

Варто  відзначити малюнки наступних учнів:

1. Семенчук Анастасії ( 2-Б клас);
  2. Гулій Єлизавети ( 3-А клас);
  3. Романь Дар’ї ( 3-В клас);
  4. Дідіцької Дар’ї (3-В клас);
  5. Грабової Анни (3-В клас);
  6. Лютої Софії ( 3-В клас);
  7. Маценка Назара ( 3-В клас);
  8. Мазного Устина ( 3-В клас);
  9. Ткачук Марії ( 4-В клас);
  10. Каранюк Анни (4-В клас);
  11. Перкуна Олександра  ( 4-Б клас);
  12. Бондарець Кароліни (5-Б клас);
  13. Тетерук Анастасії ( 5-Б клас);
  14. Запорожець Діани ( 6-А клас);
  15. Ковальчук Юлії ( 6-А клас);
  16. Чераньової Марини ( 6-А клас);
  17. Ковальчук Мирослави ( 6-А клас);
  18. Ковальчук Карини (7-Б клас);

Журі у складі: Юрченко Оксани Петрівни   – голова журі, інженер лісових культур ДП «Гайсинський лісгосп», Гулій Анни Вікторівни – вчитель образотворчого мистецтва, Данчук Наталії Михайлівни – педагог – організатор  визначило переможців у номінаціях «Малюнок»: Ткачук  Марія

( 4-В клас), Гулій Єлизавета ( 3-А клас), Дідіцька  Дар’я (3-В клас), Грабова Анна ( 3-В клас), Перкун  Олександр ( 4-Б клас),  Бондарець Кароліна ( 5-Б клас), Ковальчук Карина  (7-Б клас );  у номінації «Твір»: Ковальчук Карина  ( 7-Б клас).

Найактивнішими учасниками  дистанційного конкурсу малюнків

« Людина і ліс» стали колективи  3-В класу ( класний керівник Суржок Катерина Петрівна) та 6-А класу ( класний керівник Грабова Ганна Сергіївна).

Висловлюємо вдячність усім школярам, які активно підтримали акцію «Майбутнє лісу у твоїх руках».