Підсумки ІІ етапу мовно – літературного конкурсу ім. Т. Шевченка

Із метою вшанування творчої спадщини Тараса Григоровича Шевченка, виявлення творчо обдарованої молоді, розвитку її потенціалу, підвищення мовної освіти в Україні у листопаді 2021 року на базі закладів загальної середньої освіти І-ІІІ  та І-ІІ ступенів Гайсинської міської ради було проведено ІІ етап ХІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка в 2021/2022 навчальному році.

Конкурс пройшов організовано, роботи учасників вчасно та якісно перевірено членами журі.

За підсумками конкурсу  кращі знання з мови та літератури за творчістю Тараса Шевченка продемонстрували  здобувачі освіти: Шевчук Анна (6 -Б клас ), Наляжна Анна  ( 10-А клас), Карпенко Софія ( 10-А клас) ( учитель української мови та літератури Підкоморна Галина Василівна)  і отримали дипломи ІІ ступеня.

Роботи цих школярів відрізнялися  оригінальністю, виразністю, стильовою єдністю.

Найщиріші вітання призерам ІІ етапу ХІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка в 2021/2022 навчальному році.

Подальших успіхів і нових перемог !