Перші кроки у шкільне життя

Навчальний рік підходить до завершення, а для майбутніх першокласників та їх батьків лише починається їхня шкільна історія. Дуже важливо, щоб ці перші кроки були виваженими та без зайвих переживань. Саме тому, 28 квітня адміністрацією закладу було проведено онлайн-зустріч для батьків майбутніх першокласників. Такий формат спілкування зумовлений епідемічною ситуацією в країні та потребою дотримання карантинних вимог.

З вітальним словом до присутніх звернувся керівник закладу Григорій Іванович Боровий, який подякував родинам за довіру нашому навчальному закладу. Заступник керівника, Інна Василівна Сташко, віртуально ознайомила зі школою: її історією та сьогоденням. Детально розповіла батькам про  організацію зарахування першокласників до навчального закладу, окреслила терміни та умови цієї процедури. А Ольга Віталіївна Костенко зупинилася на особливостях навчальних програм Нової української школи та «Інтелект України» . На завершення зустрічі адміністрація відповіла на усі питання, які виникли у батьків щодо подальшого навчання їх дітей у навчальному закладі. Сподіваємося, що скоро епідемічна ситуація  зміниться на краще, і ми зможемо зібрати разом  для більш тісного спілкування заради успішного майбутнього наших дітей!