Перемога у Всеукраїнському конкурсі малюнків « Перемога очима дітей»

За ініціативи Командування Повітряних Сил Збройних Сил України упродовж вересня  тривав Всеукраїнський творчий конкурс на кращий  дитячий малюнок  на патріотичну тему : « Перемога очима дітей», приурочений до Дня Захисників і Захисниць України.

Прекрасні, яскраві  і змістовні малюнки на конкурс представили: Аліса Корнійчук ( 2-А клас), Іван Москалюк ( 2-А клас), Ніколь Чмеревська ( 3-Б клас), Дар’ я Куліцька ( 3-Б клас), Софія Казанець ( 3-Б клас), Ірма Бєлькє ( 4-А клас).

За найбільшою кількістю вподобайок під світлиною,  перемогу на Всеукраїнському конкурсі  дитячого малюнка « Перемога очима дітей» отримала другокласниця Аліса Корнійчук ( класний керівник Людмила Зябкіна).

Від імені командувача Повітряних Сил Збройних Сил України  Миколи Олещука 5 жовтня Аліса отримала іменний подарунок, який їй вручили особисто офіцери ЦВС штабу Командування Повітряних Сил Збройних Сил України Олександр Газієв і Альона Ротанова.

Щиро вітаємо переможницю! Бажаємо подальших творчих успіхів і переможних кроків!

Переможних українських дітей не буває! Крокуємо до Перемоги разом!