Педагогічна рада: «Конкурентоспроможній вчитель – сучасний вчитель»

Конкурентноспроможний вчитель – сучасний вчитель
Педагогічний колектив нашого закладу, розуміючи виклики сучасної освіти, приділяє належну уваги підвищенню фахового рівня під час різноманітних методичних заходів. 3 січня 2024 року в нашій школі відбулося засідання педагогічної ради у форматі методичної світлиці на тему «Конкурентоспроможний вчитель. Проблеми української та закордонних шкіл».
Заступник директора Ольга Костенко окреслила теоретичні засади даного питання та проблемні аспекти практичної складової. За допомогою інтерактивної вправи присутні визначилися із головними (на їх думку) рисами конкурентноспроможного вчителя та порівняли свої результати із підсумками анкетування серед батьків та учнів.
Цікавим було повідомлення Вікторії Михайлюк, яка розповіла про особливості професійного становлення вчителя в різних країнах: Великій Британії, Канаді, США та Франції.
А вчителька іноземної мови Іванна Андрушко запропонувала вчителям ознайомитися із цікавими та змістовними думками колег із французьких, бельгійських та канадських шкіл, з якими мала можливість провести інтервʼю щодо тематики засідання. Жвавий інтерес викликали «живі» фото із звичайних уроків і позаурочних заходів, які надали вчителі закордонних закладів освіти.