«Прощавай, дитинство, золота країно!»

Очно й дистанційно усі працювали.
Граніт науки гризли, я могли.
Коли карантин закінчиться чекали,
Щоб разом на свято дзвоника прийти…

Останній дзвоник…Скільки в цьому слові спогадів, радості, смутку, світлої печалі та дитячої посмішки.

11 червня у закладі освіти продзвенів останній дзвінок, який символізує завершення ще одного навчального року.

А 39 випускників закладу ( класні керівники Загурська Світлана Василівна та Немировська Наталія Вікторівна) завершили курс шкільних наук.

Ведучими свята були Мельничук Марія ( 8-А клас) та Данчук Наталія Михайлівна – педагог – організатор.

Директор школи Боровий Григорій Іванович щиро побажав здобувачам освіти гарного відпочинку,  випускникам – щасливого життєвого шляху.

Від імені одинадцятикласників до усієї шкільної родини звернулися випускники Ковч Юлія, Тітаренко Дмитро, Заболотна Вікторія, Хоменко Владислав та  Мазуркевич Анастасія.

Першокласники нагадали старшим друзям, що двері рідної альма- матері завжди будуть відчинені для них ( класні керівники 1-х класів Романь Наталія Анатоліївна  та  Бондарєва Олеся Василівна).

Свято останнього дзвоника супроводжувалося виступом вокального ансамблю «Кіндер-Сюрприз» ( керівник Лазаренко Дмитро Іванович).

Після звершення урочистостей  випускники 2021 і першокласники  започаткували  чудову традицію : висадили деревця павлонії  на території  закладу. Сподіваємось, що гарне починання буде  продовжене наступними поколіннями.

Школярів очікує літо. І ми зичимо, щоб це літо було цікавим та змістовним.

А випускникам щиро бажаємо:

Нехай Вас Бог благословить,

Дарує Божа матір сили.
Трудіться, радуйтесь, живіть.
Нехай міцніють ваші крила.