ОСІННІ КАНІКУЛИ

Осінь… Лагідні сонячні промінчики зустрічали дітей  на порозі рідної школи під час осінніх канікул, запрошуючи їх у подорожі та мандрівки.

Учні початкової школи здійснили прогулянки до осіннього парку,  переглянули серію коміксів для школярів  із метою популяризації необхідності користування захисними масками та антисептиками в умовах поширення гострої респіраторної хвороби COVID -19.

Школярі провели чудові  зустрічі на свіжому повітрі , де грали у різноманітні ігри, здійснили віртуальну подорож « Спостереження за змінами у природі»,  були активними у вікторинах «Здоров’я і харчування»,

« Математичний лабіринт».

Вихованці мали нагоду переглянути та ознайомитись із виставкою літератури до Дня визволення України від нацистських загарбників.

Швидко промайнули канікули! Але спогади про них надовго залишаться у пам’яті дітей.