Обласний Онлайн семінар – практикум

На базі нашого навчального закладу відбувся обласний Онлайн семінар – практикум на тему: « Робота з обдарованою учнівською молоддю через еколого – натуралістичну, природоохоронну та експериментально  – дослідницьку діяльність».

На семінарі виступив директор закладу  Боровий Григорій Іванович , який презентував навчальний заклад.

Із сучасними підходами до організації та змісту роботи з обдарованими дітьми ознайомила учасників семінару заступник директора Сташко Інна Василівна.

Роботу учнівського лісництва «Паросток» ( координатор Мигидюк Галина Юріївна)  демонстрували учениці 10 класу Колосовська Дар’я і Козаченко Ольга.

До педагогічної майстерні всіх учасників семінару запросила Наталія Вікторівна Немировська. Вона  розкрила тему: «  Розвиваючий і віртуальний простір у розрізі роботи з обдарованими дітьми».

Креативним досвідом роботи поділилася Юлія Дмитрівна Лічманюк – вчителька 1- Б класу,  яка розповіла про створення розвиваючого творчого освітнього середовища для розкриття можливостей кожної дитини через проєктну діяльність у початковій школі (учні Юлі Дмитрівни вибороли друге місце в обласному конкурсі «Галерея кімнатних рослин»).

Технічне оформлення  обласного Онлайн семінару – практикуму  втілила заступник директора Костенко Ольга Віталіївна.

Учасники семінару  відмітили високий рівень роботи педагогічного колективу з обдарованими дітьми.