Обери професію своєї мрії

Із метою  надання можливості  молодому поколінню визначити  професію своєї мрії,  мотивувати  школярів будувати успішну професійну кар’єру в Україні 11 жовтня 2021 року здобувачі освіти    9-А класу ( класний керівник Шмига Олена Андріївна), 9-Б класу ( класний керівник Зелінська Людмила Олексіївна), 11 класу

( класний керівник Михайлюк Анна Володимирівна )  долучилися до Всеукраїнського  онлайн – уроку профорієнтації для учнів.

Організаторами даного уроку виступили : Міністерство освіти, Асоціація інноваційної  та цифрової освіти і кампанія « HR YOU» , за сприяння Радниця – Уповноваженої Офісу  Президента України  з питань прав дитини та дитячої реабілітації –  Дарії Герасимчук.

На уроці були присутні  відомі українці: Євген Клопотенко, Жан Беленюк, Ганна Різніченко.

У межах Онлайн -уроку  профорієнтації було     проведено майстер – клас  « Як визначити професію своєї мрії».