Незабутня подорож здобувачів освіти 9-Б класу до Карпат

Літо – пора мандрівок і подорожей.

Колектив 9-Б класу (класний керівник Шуригіна Наталія Павлівна) помандрували на Західну Україну до мальовничих Карпат, які зустріли їх дощем, але це не зашкодило отримати море емоцій та вражень.

Під час екскурсії  дев’ятикласники  відвідали різні локації, парк динозаврів,  а ще школярі завітали до музею під відкритим небом «Гуцуллен» (Буковель), де вони познайомились  із традиціями  побуту,  експонатами  автентичних гуцульських будиночків, смакували чаєм із карпатських  трав та славнозвісним  баношом.

На другий день прокинувшись, школярі щиро раділи ясному небосхилу, гарній  погоді, світанку та краєвидом, де над горами сходив карпатський туман.

Незабутні враження залишила поїздка  у гори  на позашляховиках. Саме там, на вершині гір, у випускників перехоплювало подих від відчуття величності та краси.

На зворотньому шляху  мандрівники відвідали ярмарок сувенірів і помилувались гірськими водоспадами.

Втомлені та щасливі школярі повернулися до рідного міста.,де повідали своїм одноліткам цікаві історії про вражаючу подорож.