Не забудемо і не пробачимо

24 лютого росія розпочала широкомасштабне військове вторгнення в Україну, оголосивши проведення “спеціальної військової операції”.

Напередодні класний колектив 7-В (класний керівник Світлана Загурська) відвідав музей АТО м. Гайсин, де з цікавістю прослухали історії про важливі події  і боротьбу українців  за волю нашої держави, розглянули експонати, вшанували хвилиною мовчання полеглих героїв – захисників.

Школярі активно долучились до  флешмобу « Ні -війні!», упродовж якого створювали свої міні – проєкти.

Учні 6-А, 6-В, 7-А 7-Б класів  на уроках образотворчого мистецтва  ( вчитель Іванна Кондратюк)  виготовляли ілюстрації на тему

« Україна у вогні».

Ми щиро віримо, що добро переможе зло,  а рідна Україна буде вільною і незалежною.