Народ мій є! Народ мій завжди буде! Ніхто не перекреслить мій народ!

Двадцять другий рік поспіль талановита учнівська молодь Гайсинської громади бере участь у Всеукраїнському конкурсі учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої».

Цьогоріч журі конкурсу в номінаціях «Література», «Історія України та державотворення» оцінювали роботи на тему: «Народ мій є! Народ мій завжди буде! Ніхто не перекреслить мій народ!».

Творчі роботи були присвячені Збройним Силам України, які у важкий час для  країни стали на захист суверенітету і територіальної цілісності нашої держави. Роботи учасників були різні за жанрами та величиною, але об’єднані спільною ідеєю: патріотизм, героїзм і відвага українських військових, які стали на захист нашої держави проти російської агресії.

Переможці  у номінації «Література»

І місце

Гулій Єлизавета – учениця 5-А класу ( педагоги – наставники  Немировська Наталія Вікторівна, Підкоморна Галина Василівна);

ІІ місце

Гречанюк Артем – учень 11-Б класу ( педагог – наставник Бладика Оксана Омелянівна);

ІІІ місце

Буга Анастасія – учениця 11-Б класу ( педагоги – наставники Бладика Оксана Омелянівна, Немировська Наталія Вікторівна);

Тетерук Анастасія – учениця 7-Б класу ( педагог – наставник Підкоморна Галина Василівна);

Переможці  у номінації «Історія України і державотворення»

ІІ місце

Перкун Юлія – учениця 11-Б класу  ( педагог – наставник Грабова Ганна Сергіївна);

ІІІ місце

Івацко Глєб – учень 11-А класу ( педагог – наставник Тарасюк Ірина Олександрівна).

Щиро вітаємо переможців! Бажаємо подальших успіхів!