Миколай, Миколай усіх дітей оберігай!

17 грудня  психолог закладу освіти  Нечепуренко Ірина Олегівна організувала із учнями  5-А класу

( класний керівник Сташко Інна Василівна) та  вихованцями групи продовженого дня ( вихователь  Шикерська Олена Василівна) майстер – клас по розпису імбирного печива.

Це – чудовий солодкий презент, який школярі могли розмалювати  і налаштуватися на святкову атмосферу.

Ірина Олегівна    продемонструвала  три види розпису печива, його декорування.  Не зважаючи на трудомісткість виготовлення, весь процес приготування та оформлення приніс  велике задоволення школярам.

Олена Василівна під час заняття групи продовженого дня провела виховний захід «  Миколай, Миколай усіх дітей оберігай!».  Школярики  створили сувеніри – обереги на Святого Миколая.

Нехай кожен день буде сповнений приємними моментами, які залишать теплі спогади у серці.