МИ УКРАЇНЦІ: ЧЕСТЬ І СЛАВА НЕЗЛАМНИМ!

Із метою виховання почуття гордості і незалежності до незламного українського народу, який героїчно боронить рідну державу, пошани до загиблих героїв і вшанування їх світлої пам’яті 1 вересня у закладі освіти  відбувся тематичний перший урок  « Ми українці: честь і слава незламним!».

Новий навчальний рік розпочався в умовах війни, саме тому класні керівники 1-11 класів організували патріотичні зустрічі, онлайн – уроки, майстер- класи із виготовлення оберегів для воїнів – захисників, плетіння маскувальних сіток, школярі відвідали Алею Слави, де вшанували загиблих героїв хвилиною мовчання, також побували у  місцевих музеях і бібліотеці на психологічому тренінгу.

Під час першого уроку здобувачі освіти разом із педагогами поспілкувалися  про витоки незламності  українського народу, причетності до нього учнів і про спільні завдання на шляху до наближення Перемоги.