Місто Чернівці – історична столиця Буковини

Здобувачі освіти 9 -А класу ( класний керівник   Ганна Грабова) відвідали місто Чернівці – важливий культурний і науково – освітній осередок України, історичну столицю Буковинського краю.

Дев’ятикласники завітали до Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, одного із небагатьох класичних університетів у державі.  Дізналися, що на базі вищого навчального закладу функціонує 16 факультетів і Чернівецьке педагогічне училище в складі ЧНУ.

Пізнавальною була оглядова екскурсія містом, де учні ознайомились із численними пам’ятками архітектури і визначними місцями, завітали у квартал вілл і до музеїв.

Мандрівка була наповнена історіями про архітектурні дива Чернівців, відомих особистостей, які тут проживали та красою і духом віденської сецесії, швейцарського шале та аристократизму.