Мандрівка восьмикласників до Карабелівки

24 жовтня здобувачі освіти 8-А класу   ( класний керівник Інна Каляфіцька) здійснили подорож  до мальовничого села  Карабелівки.

Екскурсійна мандрівка розпочалася із  візиту до сироварні ТОВ « Ронко». Восьмикласників гостинно зустріла  Галина Миколаївна,   яка розповіла  учням про тонкощі і секрети виготовлення сирів і йогуртів.    Школярі посмакували продуктами сироварні.

Далі маршрут пролягав   до  осіннього лісу , де восьмикласників зустрів  Артем Давидов, який нагадав  про правила поведінки у лісі, наголосив про техніку безпеки під час катання  верхи на конях.

Ігри на свіжому повітрі , маса позитивних емоцій , смачні страви на вогнищі –  це незабутні враження,  що залишаться у пам’яті учнів надовго.