Конкурс малюнків « Пожежі краще запобігти»

Із 17-19 здобувачі освіти закладу загальної середньої освіти взяли участь у  шкільному етапі Всеукраїнського конкурсу  дитячих малюнків на протипожежну і техногенну тематику « Пожежі краще запобігти».

Конкурс малюнків пройшов  із метою навчання школярів  правильному  поводженню із вогнем, ознайомлення із правилами пожежної безпеки, поглиблення знань про причини та наслідки необережного поводження із вогнем.

Переможцями шкільного етапу – конкурсу  стали  учениці 7-Б класу  Ковальчук Карина та  Табачук Анастасія.

Щоб вберегти своє життя і життя близьких, дотримуймось багатьох правил, насамперед  – пожежної безпеки.

Уникаймо небезпечних ситуацій, пов’язаних із використанням відкритого вогню, електроприладів, нагрівальних пристроїв тощо.

Завжди пам’ятаймо про те, що пожежі краще запобігти.