Кольоровий тиждень у колективі 6-Б класу

Із 08  по 12 травня у класному колективі 6-Б ( класний керівник Наталія Немировська) відбувся кольоровий тиждень цікавих занять.

Тиждень розпочався   днем, у якому перевагу мав чорний колір одягу.

У вівторок шестикласники  відзначили День Європи  і одягнулися у рожево – блакитні кольори.  Згадали про Європейські цінності і традиції.

Середа – день, коли учні підібрали відповідний стиль  у їхньому гардеробі, мали пріорітет біло – сірі відтінки.

У четвер учні згадали про правила поведінки на природі, обговорили важливі проблеми екології. Відповідно цього  дня одяг був червоним і зеленим.

Завершився яскравий тиждень днем без портфелів. Здобувачі освіти згуртувались під час ранкового ланчу на шкільній галявині, поділилися враженнями та емоціями.

На завершення  класний колектив 6-Б  зібрав капсулу часу, до якої увійшли дитячі листи із побажаннями, передбаченнями, цукерки і пам’ятні сувеніри.

Саме її, як реліквію, планують зберегти до випускного вечора.