Ходить по землі Святий Миколай

У День  Святого Миколая діти згадують усі свої добрі вчинки і очікують на подарунки.

Напередодні  зимових канікул відбулася  Новорічна зустріч  із зимовим чарівником Святим Миколаєм.

23 грудня  Миколай – Чудотворець завітав до здобувачів  закладу освіти початкової школи із солодощами та гарним настроєм на свято.  Школярі активно занурились у казкову атмосферу.

Від імені шкільної громади щиро дякуємо за новорічні подаруночки народному депутату Верховної Ради України Миколі Кучеру!

Учні початкової школи долучились до веселих ігор, залюбки відгадували загадки на зимову тематику, танцювали, співали і звичайно ж отримали чимало подарунків від доброго зимового чарівника.

Святковий настрій створили лідери учнівського самоврядування:  Барахович Андрій ( 6-А клас), Городиська Вікторія (  6-А клас), Мосійчук Юлія ( 10 клас), Івацко Глєб ( 11-А клас) спільно із учителем музики Лазаренком Дмитром Івановичем та педагогом – організатором Данчук Наталією Михайлівною.