Ходить по землі Святий Миколай

У День  Святого Миколая діти згадують усі свої добрі вчинки і очікують на подарунки.

06 грудня  Миколай – Чудотворець завітав до здобувачів  закладу освіти початкової школи і вихованців ЗДО « Зірочка» із солодкими гостинцями на чудове свято.  Діти активно занурились у казкову атмосферу.

Святковий настрій створили лідери учнівського самоврядування:    Володимир Каранюк ( 11 клас), Віталій Лебедєв ( 11 клас), Мішель Підкоморна ( 7-В клас), Олександра Чекой ( 7-В клас),  Олександра Ковтун ( 7-А клас), Дар’я Руденко ( 7-А клас), Мілана Костюк ( 5-Б клас), Поліна Голик ( 5-Б клас), Ярослава Кривіцька ( 5-Б клас) ( педагог  – організатор Наталія Данчук).               Молодша група вокального ансамблю « Сюрприз» у складі:  Юлії Гарматюк ( 1-А клас), Богдани Матвієко (5- Б клас), Ольги Семенович ( 2-Б клас), Альбіни Заболотної (6-Б клас ),  Софії Стасюк (5-Б клас), Марії Барлачук ( 2-Б клас) (керівник Дмитро Лазаренко) подарувала присутнім музичну композицію про Чудотворця Отця Миколая.

Нехай мрія, яка об’єднує сьогодні кожного українця неодмінно здійсниться!