Інавгурація президента учнівського парламенту

15 листопада у закладі освіти відбулося урочисте зібрання лідерів учнівського самоврядування і старост класних колективів, приурочене  інавгурації новообраного президента учнівського парламенту,

Цьогоріч за результатами голосів виборців  перемогу на виборах здобув десятикласник Гречанюк Артем.

Зі словами привітань до присутніх звернувся директор закладу освіти Боровий Григорій Іванович і вручив новообраному президенту учнівського самоврядування посвідчення, що засвідчує його перемогу на шкільних виборах 2021 року.

Скласти урочисту клятву Артема запросила ведуча – учениця 9-А класу Островська Вікторія.

Перед лідерами постали нові серйозні завдання ,  які потребують  відповідальності , енергії і наполегливості.

Сподіваємося, що кожен зі школярів у майбутньому стане   гордістю закладу освіти, надією нашої держави.