Європейський день боротьби із торгівлею людьми

Щорічно 18 жовтня відзначають Європейський день боротьби із торгівлею людьми.

Факт його відзначення є нагадування про актуальність проблеми торгівлі людьми, а також необхідність об’єднання зусиль для протидії цьому явищу, надання допомоги постраждалим, ведення превентивної роботи.

Психолог закладу освіти Ірина Котенко провела зі здобувачами освіти 5-А, 5-Б , 6-А  класів тематичні  заходи.

Під час бесіди  психологиня обговорила важливі питання зі школярами, учні  переглянули відео «Що таке трудове рабство»; проведено заняття з елементами тренінгу

« Запобігання торгівлі людьми», годину психолога «Третє тисячоліття – рабство існує».

А ще Ірина Олегівна наголосила, що  торгівля людьми заборонена і карається законом України за ст.149 Кримінального кодексу України.

Небайдужість громадськості до цього явища і візуалізація проблеми на глобальному рівні – запорука успішної боротьби з проблемою.