Є на планеті рідне серцю місце – школа

Вальсуйте у дворі шкільному,
Як спогад про шкільні роки.
Для когось школа знов відчинить двері,
А хтось піде в незвідані шляхи.

11 червня у закладі освіти відбулося свято «Є на планеті рідне серцю місце – школа»  , приурочене випуску учнів 9-х класів (класні керівники Тихонюк Валентина Володимирівна та Шуригіна Наталія Павлівна ).

Із вітальним словом звернувся директор школи Боровий Григорій Іванович, заступник директора з навчальної роботи Костенко Ольга Віталіївна зачитала наказ по  закладу загальної середньої освіти  І-ІІІ ст. № 4 « Про вручення свідоцтв про базову середню освіту».

Дев’ятикласникам вручили документи  та грамоти за перемоги у різноманітних конкурсах  і    активну участь у громадському житті школи.

Емоційно привітали дітей     і благословили  батьки Перкун Олена  й Олександр  та Довгополі Катерина та Олег.

Ведучими урочистості були  педагог – організатор Данчук Наталія Михайлівна та учениця  8-А класу  Мельничук Марія.

Вокальний ансамбль « Кіндер – Сюрприз» ( керівник Лазаренко Дмитро Іванович) подарував присутнім музичний дарунок.

Особливою родзинкою свята  став танцювальний сюрприз від випускників. Дев’ятикласники  закружляли у ніжному вальсі.

Літо  почалось, гарних канікул ,вражень,  відпочинку і теплих літніх вечорів.