Є на планеті рідне серцю місце – школа

09 червня у закладі освіти відбулося свято «Є на планеті рідне серцю місце – школа»  , приурочене випуску учнів 9-х класів (класні керівники Галина Підкоморна  і Вікторія Хворостяна ).

Із вітальним словом звернувся директор закладу освіти  Григорій Боровий, заступник директора з навчальної роботи Ольга Костенко зачитала наказ по закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ст. № 4 « Про вручення свідоцтв про базову середню освіту» ,  заступник директора із виховної роботи Олена Хлевна  оголосила переможців конкурсів. .

Дев’ятикласникам вручили документи  та грамоти за перемоги у різноманітних конкурсах  і   активну участь у громадському житті школи.

Емоційно привітали дітей і благословили батьки  і педагоги.

Ведучою урочистості була  педагог – організатор Наталія Данчук.

Вокальний ансамбль «Сюрприз» ( керівник Дмитро Лазаренко) подарував присутнім музичний дарунок.

Особливою родзинкою свята став вокальний сюрприз від випускниці  Юлії Чернової і семикласника Івана Поляцька.

Дев’ятикласники  заспівали пісню на згадку про щасливі роки у школі.

Літо  почалось, мирних канікул ,вражень,  відпочинку і теплих літніх вечорів.