Гра у шахи і шашки організовує молодь міста

Інтелектуальні ігри розширюють кругозір, вчать думати, мислити, бути уважними, запам’ятовувати, передбачати результати своєї діяльності. Розвивають винахідливість і логічне мислення.

30 березня в у читальній залі центральної бібліотеки знову  зустрілися  учасники інтелектуального змагання « Білі і чорні – класичне поєднання інтелекту».

Заклад освіти представляли здобувачі освіти   Єлизавета Хмарук ( 8-А клас),  Діана Запорожець ( 8-А клас), Дар’я Прикмета (8-Б клас),  Дмитро  Безскурський (8-Б клас).

Під час зустрічі  школярі ділилися   навичками  гри у шашки, шахи  та познайомилися із правилами гри « Куточки».

Гра у шахи та шашки – це відмінні тренажери для  гнучкості розуму і психологічна школа успіху.