Герої Крут – взірець для нащадків

29 січня   Україна вшановує пам’ятну дату , яка увійшла в історію як битва під Крутами.

Цього дня ми віддаємо шану стійкості та мужності молодих хлопців , які, як і сьогоднішні захисники  України, стали на захист української держави.

Із метою ознайомлення школярів із подіями історії України, формування в учнів почуття патріотизму, любові до свого народу, його історичного минулого у закладі  освіти відбулися заходи:

•  Урок звитяги « Пам’ятай про  Крути» у класному колективі 9-А

( вчитель історії Ганна Грабова);

• Перегляд відеоряду «Бій під Крутами»  у 9-Б класі  ( вчитель історії Ірина Тарасюк).;
  • Діалог із Оленою Гринник «Пам’ять Крутів»  у колетиві 8-Б класу  ( класний керівник Галина Мигидюк);
  • Виставка літератури « Герої Крут – взірець для нащадків» ( бібліотекар Лариса Піх).

Бій під Крутами трагічна і важлива подія в історії нашої країни, яка нагадує про боротьбу за незалежність України.