Фінансова оборона. Професія банкір

Спільно із Національним банком України здобувачі освіти брали участь у освітньому проєкті  « Фінансова оборона. Професія банкір».

26 травня  начальником відділення №260/01 АБ УКРГАЗБАНК» – Маєю Кушнірук  було проведено урок  із фінансової грамотності  на тему : «Поради з кібербезпеки  у воєнний час» зі здобувачами освіти 10 – го класу  ( класний керівник Олена Шмига).

Майя Станіславівна познайомила десятикласників  із правилами платіжної безпеки , наголосила, як уберегти себе від шахрайських схем,  поліпшила  знання про кібергігієну у віртуальному просторі.

Під час бесіди учні дізналися, як створювати надійні паролі, встановлювати багатофактурну автентифікацію, розпізнавати шахраїв під час телефонних розмов та у соціальній мережі , здійснювати Онлайн – покупки з дотриманням правил платіжної безпеки.

Школярі активно  обговорювали питання по темі уроку,  а по закінченні – найактивніші отримали сувеніри ( банківська продукція).