Екскурсія до музею Гната Трохимовича Танцюри

18 травня  2021 року в Україні відзначають Міжнародний день музеїв.

Цей день є приводом для підвищення обізнаності про те,  наскільки музей є важливим у розвитку суспільства.

Із нагоди свята класний колектив 5 – А ( вчитель української літератури Хлевна Олена Яківна) відвідав музей відомого земляка, фольклориста – Гната Трохимовича Танцюри.

Під час екскурсії здобувачі освіти познайомились із численними зразками  народної творчості, рукописами праць, документами, спогадами про Гната Трохимовича, друкованими творами, епістолярною спадщиною, переглянули особисті речі видатного фольклориста.

Школярі щиро подякували за змістовну екскурсію  Голомовзій Валентині Михайлівні і на згадку зробили селфі із вподобаним музейним предметом.

У Міжнародний день музеїв, зичимо усім музейним працівникам  України  успіхів у трудовій діяльності , поповнень музейних зібрань, розширення наукових та професійних доробок.

Бажаємо вам безмежної радості , натхнення  на професійній ниві. Адже завдяки вашій кропіткій діяльності  ми маємо можливість постійно пізнавати безмежну силу культури

18 травня  2021 року в Україні відзначають Міжнародний день музеїв.